» Poradna » Windows (a jiné OS)

Instalace Win 7 - Ovladače,Upravené Kabely

Takže v pátek mi přijde poslední díl do počítače a než přijde mám na vás dotaz ohledne Instalace ovladačů přes Flash Disk a kabelů1.Je potřeba disk formátovat (pokud ano do jakého typu (ntfs nebo fat)2.USB na desce nebo na předním panelu ? (i když by to mělo být jedno,mam Flashku USB3 a řadič USB 3 potřebuje ovladače (teda aspon na DVD jsou))3.Lze takto nechat kabely v PC nebo to bude vadit ? (Většina je stažená,takže se nehýbe,všechny dosáhnou dostatečně (Foto bez CPU a RAM)http://leteckaposta.cz/774565334

Odpovědi na otázku

Ptej se až ti to přijde. Mimochodem co to plácáš, k desce, kartě, tiskárně, skeneru, tv-kartě a co já vím ještě, myši, klávesnici a dalšímu je vždy ovladač na CD nebo stáhneš z netu. Navíc ovladač nepotřebuje bootovací médium člověče.

Pardon,myšleno ovladače konkrétně na základní desku

Ovladače k základní desce si W7 tahá sám, pokud budeš mít na CD přiložené (ASUS / Intel vždy) pak je otázkou zda ty stažené nebudou dokonce novější. Instalují se až po instalaci OS.

Dobře a s těmi kabely ?