Instalace win 7 - > BS

Zdravíminstaluji OS windows, v PC(stolní) je 2.5" HDDPC je známých,netuším proč je takhle poskládané,ale je to nové PCdeska gigybytecpu 7400K Na PC nelze nainstalovat OS.Na HDD v mém PC v pohodě OS nainstaluji,v tom jejich ne.Ať instaluji přes USB z flešky nebo z DVD pokaždé instalace skončí na tomto BS http://www.jpeg.cz/obrazek/eaJ3Co může být na vině? deska,potažmo sata řadič?Nemůže být problém HDD vs. deska? Instaluji win 7 home 32bit HDD jsem zkoušel přeformátovat ve svém PC a po té ho dát zpět do onoho PCJinak OS se při instalaci začne načítat,na černé obrazovce dole bílá čára postupuje,dojede na konec černá obrazovka pak nápis microsoft windows a pak vyskočí BSPaměti jsem otestoval programem memtest,nespouštěl sjem ho z OS,ale bootnul z flešky.test byl OK.paměti jsem zkoušel provozovat dva dny i ve svém PC a bez problémů.Díky za rady popř za tipy co s tím.

Odpovědi na otázku

Prvně,CO že to je za CPU? Skylaky jsou 6xxx. Hádám že máš 4+GB RAM. Proč 32bit OS? Pokud RAMky fungují v jiném PC zkus je dát do jiných slotů,popřípadě reklamace desky. Nonpaged area je pokud vím chyba v RAM.

.............Instaluji win 7 home 32bit.......................Pod uefi nelze. Přepni na legacy bios.

Zkusil jsem i volbu UEFI při bootování a situce je stejná

1. Pod uefi bez úpravy instalačky - nelze!2. bios přepni na Legacy.3. Disk (pokud není) převeď na MBR.

je MBR instaluji v režimu Legacy

Použij jinou instalačku. Tahle může být vadná.

Většinou je to chyba RAM ale může to být i tím, že instalačka nevidí HDD.Zkus jestli bios HDD vidí.

BIOS HHD vidí

Instaluju win co k tomu mají je to origo DVD s windows 7 32bitPaměť je 2x4GBNa netu jsem taky dočetl,že by to měl problém s paměťmi,moduly jsem ve slotech přeházel.Memtest bežel cca hodinu pro každý modul zvášť... bylo potřeba delší doba?CPU je :AMD A6-7400K Black Edition Kaverideska je GIGABYTE GA-F2A88X-D3H a paměti Kingston DDR3 8GB 1866MHz CL10

Klidně můžeš jeden RAM modul vyhodit,32bit ti vezme jenom 3GB RAM.

Zapne PAE a má pokoj ak mu stačí 2 GB/app, ale tých app môže spustiť viac ako na x86-64 aj keď nie som za 32bit OS za každú cenu, ale dá sa o ňom uvažovať (ak google neukončí chrome aj na 32bit Win) ak nechce strihať videa a pod. náročný SW

1) Instalovat v režimu legacy2) Zkusit instalovat z jiné instalačky a hlavně s Windows x64. Házet na tohle x32 je na facku :D

Házet a to můžu co chci,ale pokud to má být legálně nic jiného nemají.

instalačky už jsem zkusil tři mezi nimi i ultimate 64bit ..stále to stejné

Otestuj RAM, HDD, grafiku

asi nečetš...otestováno a pokud vidíš tak grafické jádro je v procáku

Čím si testoval HDD?

Wester Digital Data Lifeguard DiagnosticsHD tune pro a HD sentinel..bez chyb...disk je nový