» Poradna » Windows (a jiné OS)

Instalace W10 bez Product Key

Dobrý den, prosím poraďte mi. Můžu v současné době naistalovat W10 bez Product Key, pokud vytvořím bootovací flešku přes program MediaCreationTool? Jde to přeskočit a zadat až v pozdější době ? (ten product key).Děkuji Honza

Odpovědi na otázku

Když ten klíč nemáš, tak ti asi jiná možnost nezbývá, než "to" přeskočit.. Co myslíš..???..

Takže jde ten klíč přeskočit a zadat ho později ?

Jestli chcete mít jistotu, tak kontaktujte podporu dodavatele, ve vašem případě asi Microsoft.