» Poradna » Počítačové sítě

Instalace tiskarny v domaci siti - problem

v domaci sti ma 2 komply a tiskarnu HP PSC1315 all in one.
je poropojena k PRVNIMU pocitaqci , kde jsou VIsty ultim 64 bit., normalne naistalovana a funguje. DRUHY pocitac v siti ma Visty ultim 32b., kdyz dam pridat tiskarnu, ukaze mi to HP1315 jako sitovou, ale otevre se okne, ze na serveru neni naistalovan spravny ovladac tiskarny a zda ho chci nasitalovat. potom uz to jen vyzaduje cestu k *INF souboru.

Problem je, ze ja zadny INF soubor ovladace nemam, jedine, co jde pro visty sehnat je 166 Mb exe, kde je komplet software vc. driveru, ale nemuzu z toho dostat jen ten INF soubor s ovladacem.

jak si stim poradit?

Odpovědi na otázku

zkusil bych tohle:

h20180.www2.hp.com ...

resp. mozna tohle

h20180.www2.hp.com ...

vlastne koukam, ze je to ten exe
takze se vykasli na 'pridat tiskarnu' a nainstaluj tam ten ovladac pro visty 32 exe, to by melo pomoct

pripadne pri instalaci samozrejme zvolis asi neco jako sitova tiskarna, ale to uz doufam vis

1) Stáhni čistý ovladač z HP (ne balík *.exe!) do OS Vista/64 pro 32-bit OS Vista,
2) V OS Vista/64 pravomyš na tiskárnu - Vlastnosti - karta Sdílení - tlačítko Další ovladače - zaškrtni x86 - zadej cestu ke staženému ovladači - OK.
To je vše!

parada, to me taky napadlo, jeste takovy detail, ten odkaz na ten cisty ovladac od HP ?
Mi to nabizi jen ten exac....

Skus open source Sossni program 7zip a tym rozbal ten exe subor. A tam bude ten ovladac

Mno , tak sem to udelal pomoci toho 7zip, ale je v otm spousta slozek a souboru, za boha nevim, ktery inf je ten ovladac, zkousel jsem jich nekolik, ale zadny mi Visty nebrali....