» Poradna » Ostatní

Instalace tiskárny na všech doménových profilech

Zdravím,chtěl bych porposit o radu.Pokud jsem ve firmě kde je doména a na jeden PC pod konkrétním profilem(profil A) nastavím tiskárnu, která je nainstalovaná na serveru, tak pokud půjdu na profil B, tak tam tiskárnu nevidím, takto bych to chápal jako normální, ale mám na serveru instalovaných více tiskáren a některé se na profilu B zobrazí. Smysl dotazu je ten, že firma chce, že pokud si třeba uživatel zapomene ntb doma, může se připojit na jiný PC a tiskárny tam budou všechny.Zkoušel jsem tiskárnu instalovat pod lokálním účtem administrátora, ale na všechny profily se stejně nenainstalují.Děkuji za info,Jarda

Odpovědi na otázku

No, vas bych opravdu chtel za admina...Pomocí GPO lze urcit, kdo bude jake tiskarny mit. Pomerne presne a ucinne. Ve psojeni se spravnymi WMI filtry a spravne nastavenymi AD loklitami je to velmi ucinne reseni.