Instalace tiskárny EPSON Stylus DX3800

Zdravím a prosím kde nainstalovat tiskárnu ? Díky moc

Odpovědi na otázku

Co si tak skusit precitat navod??? Ak ho nemas, je na nete, aj spolu s ovladacmi. Skus stranku co sa vola gooogle.

ztratila jsem instalační CD .Opravdu se tu nikdo nenajde kdo by mi pomohl? Nemůžu to nikde najít..

A instaloval bych nekde v suchu a teple, u salku dobre kavy.

nechces si zmenit nick na Osel_1?

Odpovedel jsem jen na otazku "Zdravím a prosím kde nainstalovat tiskárnu ?".
Odkaz na ovladac uz poskytl benzi, tak trocha humoru snad nezaskodi.

A radeji se nebudu rozepisovat na tema, jak by sis mel zmenit nick ty, abys vyhovel prastaremu "nimen - omen"... :o) (Z tech slusnejsich variant: Dlouhe_vedeni, Brucoun, ChytrejsiRadia)

Ztrácet placky s drivery opravdu není dobrý nápad. Zkus se podívat na www.epson.cz Pokud tam driver najdeš, vypal si ho na placku a tu schovej, ale tak, abys ji v případě potřeby našla.

Poprosim Moderatorov a Adminov toto vlakno nemazat. Je tak krasne, ze by som sa rad aj po rokoch pokochal. Dakujem.