» Poradna » Ostatní

Instalace tiskárny Brother-J100 - Windows 7 home premium - NEPODAŘILO SE

Potřebovala bych poradit. Mám tiskárnu Brother DCP-J100, notebook Lenovo B570 , windows 7 home premium. Před dvěma dny jsem si notebook obnovovala do továrního nastavení a když jsem po obnově připojila tiskárnu, automaticky se mi začaly hledat ovladače, ale nebyly žádné nalezeny. Proto mi tiskárna nefunguje. Před obnovou do továrního nastavení mi tiskárna bez problémů šla. Nedokázali byste mi někdo poradit co s tím? Děkuji

Odpovědi na otázku

Katko,nejsi čirou náhodou blondýna..??? ..

Najít ovladač této tiskárny na webu výrobce a nainstalovat.

Jestliže jsi provedla návrat do tovární zálohy, budeš muset tiskárnu opětovně nainstalovat.- Použij instalační DVD, které bylo dodáno k tiskárně. Spusť instalaci a postupuj dle pokynů na obrazovce. - Navštiv web výrobce té tvojí tiskárny a zkontroluj, zda jsou k dispozici ke stažení novější ovladače.

Ovladače už jsem zkoušela stahovat. A CD u toho nemám.

Ale máš. Leda bys ho vyhodila.

http://support.brother.com/g/b/downloadend.aspxKlik na to modre tlacitko Agree and Download.Stiahnut.Nainstalovat pri odpojenej tlaciarni, instalator si vypyta, kedy treba tlaciaren pripojit.

Zde to máš dokonce i v češtině.. http://support.brother.com/g/b/downloadlist.aspx