» Poradna » Počítačové sítě

Instalace Rolí na server nefunguje

Zdravím, na serveru 2012 R2 standard mi nefunguje instalace rolí a funkcí https://prnt.sc/1Xvv0AzNtHXU. Budu rád za každou pomoc. díky

Odpovědi na otázku

Vetsinou to zpusobuje zasek Windows Update, pripadne pending restart. Zkus rebootovat, pustit update, doinstaluj vse co to najde, reboot pro jistotu a pustit instalaci roli znovu.

klasicky sfc / dism nenajde zadny problem?Neinstalujes .net - ten vyzaduje specifikaci cesty instalacnim souborem?MP

Nene k vybrání konkretních rolí nebo funkcí se ani neproklikám

a ta kontrola dism / sfc????MP

Vytvor novyho admina a zkus to pod nim.Dale... cmd as admin : - chkdsk c: /r /f- sfc /scannow- DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth