» Poradna » Programy

Instalace programu -msi - nutná licence - rada

Ahoj,potřebuji vyzkoušet jeden specifický program, který jsem si stahnul a nainstaloval."UltraWall "Jenže po spuštění to hned napíše - vypršela licence....Abych licenci získal musím napsat o zaslaní nějakého souboru, který pak musím uložit do složky kde je nainstalovaný soft : " The registration file is located in MyDocuments/UltraWall Files. If your email does not send this file, it can be sent via attachment to 'Ultrawall@ultrablock.com'"No zkoušel jsem jim napsat email, ale dle jejich odpověďi je to sice free software, ale pouze pro USA trh :)Takže na mě kašlou... Exsituje nějaká možnost dostat se do programu ?Kdyby tu byl nějaký profík jsem schopen zaplatit.Díky za odpověďi.

Odpovědi na otázku

Stáhnul jsem si zmíněný software ze stránky http://www.stoneterra.net/design-software.html a nainstaloval ho. Před jeho spuštěním jsem změnil v počítači systémové datum na 31.12.1999, čas 21:00. Program šel spustit a žádná informace o vypršení licence se mi neobjevila.

Ha, díky :D myslel jsem že to bude sofistikovanější :D tenhle trik jsem nezokoušel tak 15 let :D Díky moc

Měnit systémový čas/datum v ostrém OS = nesmysl.Ke zkušebnímu provozu sw slouží virtuální OS|zkušební PC.