Instalace ovladače myši, když PC nereaguje

Jak nainstalovat ovladač myši (i klávesnice), když PC nelze takto ovládat

Odpovědi na otázku

Předpokládám že máš nějakou lepší výbavu když potřebuješ ovladače. Takže zkus sehnat myš a klávesnici která ovladače nepotřebuje a pomocí toho si ovladače nainstaluješ. Pak už stačí přepojit na původní myš s klávesnicí a je to.

Dík, nejsem v obraze- třeba bezdrát.myš s usb přijímačem?

To je jedno hlavní je aby nějaká myš fungovala.

Toje jedno hlavni je nejaka miš fungovala

Odnést do servisu! Jednak tam aspoň zjistí, pro které rozhraní ty periferie jsou, jednak zjistí, zda jsou v pořádku, protože pro myš a klávesnici nejsou pro základní funkce pro většinu nových os ovladače potřeba.

Musím nesouhlasit. Sám mám klávesnici která i na w10 potřebuje ovladače.

Netvrďte, že i na základních 102(104) kláves!

Ano, to asi je nutné, protože na bezdrát s USB beztak nereaguje; Všem dík.

třeba instaluje W7 na Skylake. A přitom problém není v myši ale v USB řadiči. Jsou to super dotazy bez ignorantského nepopisu problému.

Klidně se takovéto vlákno může smazat, jelikož nemá žádnou hodnotu pro případ, že by někdo řešil podobný problém. Aspoň dop... napište trochu pár parametrů co je to za myši a klávesnice, ať je jasné o čem se tu bavíte.

Souhlas, dotaz mažu, platí, že dávám do opravny. Nereaguje s žádnou myší ani klávesnicí.