» Poradna » Programy

Instalace OS.

Přátelé, poraďte, jeli to možné. Chtěl jsme si přinstalovat VINDOWS XP Profesional. Vyskytl se takový to problém. Počítač mi napsal:Závažná chyba.Instalačnímu programu se nepodařilo instalovat katalogy produktů. Tato chyba je závažná. Instalační protokoly by měli obsahovat více údajů.
Instalační program zjistil chybu (čas systémového souboru mimo synchronizaci, kod chyby 800b0101). Přesvěčte se, že počítač používá správné datum a čas a spusťte instalační program znovu.
Datum a čas je v BIOSu nastaven správně, ale počítač byl rok mimo provoz, není ani připojen k Internetu. Lítám v tom jako moucha v cylindru a nevím co s tím. Děkuji.

Odpovědi na otázku

Spustit instalaci znovu.

Natavte si v BIOSu datum před 30.6.2002 což s největší pravděpodobností problém vyřeší. Po instalaci nastavte aktuální.