» Poradna » Programy

Instalace OFFICE 97 do WIN XP home SP 2

Možná, že se zde tento problém již řešil, ale nemohu najít kde. Mám WIN XP HOME SP2 a nemohu nainstalovat Office 97. Instalace se zasekne a musím restartovat PC. Díky za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Ted jedu na Win XP PRO SP2 CZ a Office 97 PRO a nemam ani jsem na vic pocitacich nemel absolutne zadne problemy s instalaci . V jake fazi instalace se to sekne?

Zkus instalaci "vlastní"a odeber Outlook.Mě to dělalo na jednom Pc při instalaci Office 2000.

Něco podobného mi dělala instalce Office 2000. Nakonec pomohlo odinstalovat IZArc. Takže asi nějaký softwarový konflikt. Tudíž při hledání - upřímnou soustrast.