Instalace nové ROM-Android - DoogEE F3

dobrý den,již několik dní se pokouším na synově telefonu nainstalovat novou ROM prostřednictvím programu SP flash tool.Ale ani pod jednou verzí windows mi nejdou nainstalovat ovladače mediatek a program SP flash Tool mobil nevidí.Stažené mám vše jak ROM tak ovladače ale právě na těchto ovladačích to padá nelze je instalovat a po připojení telefonu DoogEE F3 jej program nevidí.nemáte někdo ucelený postup jak pod windows toto nainstalovat.Děkuji všem za radu.

Odpovědi na otázku

ROM nebo EPROM? ☺

nahrát nový čistý abdroid

tuším že mediatek drivery nejsou podepsané takže normálně fungují asi jenom na win 7 ve vyších verzích se musela vypnout kontrola ovladačů

to je právě ono...driver na win 7 nainstalovat také nejde

Nainstaloval jsem Android tímto způsobem, SP flash tool v.5.1708 sem stáhnul tady http://spflashtools.com/windows/sp-flash-tool-v5-... dole modrý Begin Download,pak stáhnul MT6753 https://docs.google.com/uc a na YouTube podle videa nainstaloval Android https://www.youtube.com/watch .Toto sem objevil před instalací: Nainstalovat program Flash Tool,nastavit tex.dokument MT6582 Android-acatter. Dej vědět jak to šlo. AhojNyní připojit svůj telefon k počítači pomocí USBkabel (bez baterie-pokud je snímatelný).Po připojení zařízení k počítači,stiskněte klávesu snížit hlasitost nebo zvýšit hlasitost tak,aby počítač snadno detekoval váš telefon.Po dokončení blikání se objevý zelený kroužek.

Kdysi jsem si s alternativní ROM hrál na jednom Samsungu a všechno potřebný jsem našel na webu CyanogenMod.org. Jenže ten web majitel zavřel a nástupcem by měl bejt web lineageos.org. A nebo bych zkusil XDA-developers.com. Případně se dá najít i spousta českejch webů, ale chce to hledat. Tím spíš když je řešení pomocí SP flash tool nefunkční.