Instalace motherboardu do Big toweru

Zdravím, mám pro někoho asi blbej dotaz, ale přesto se zeptám:Mám PC se zákl. deskou formátu mATX v bedně Mini-tower. Je možné nainstalovat (či namontovat) tuto desku mATX do Big Toweru nebo ne ? Je to nějak specificky dané ?Já jen, že časem budu potřebovat trošku inovovat, ale dokud mi bude fungovat motherboard, nechci kupovat nový. Zdroj je mi jasný, do Big Toweru lepší kvality ATX. CPU mám i5 Core 2400, což je takový lepší průměr, ale na moji práci mi to stačí.Předem díky za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Melo by to jit, ale z poskytnutych informaci to valny smysl asi nema. Mas nadprumerne vykonny CPU, ktery bude dostacovat jeste mnoho let. O ostatnich komponmentach se nezminujes. Predpokladam, ze chces kupovat novou grafiku. Pak by to trochu smysl davalo.☺

Ne ne, grafiku zatím v plánu nemám kupovat.Mám v plánu kupovat tzv. Interní šuplíky na několik HDD (jak 3,5 tak 2,5 palcový) a tyto šuplíky do Midi-toweru nedám, současný zdroj nedisponuje např. Molexem... a místa moc v Midi-toweru není.Chci si udělat takovou střední Workstation. HDD mám relativně novější - cca 3 roky starý, od výroby zapnutý cca 630x. Současnou stanici vypínám či restartuji málokdy, běží to prakticky 24 hod. nonstop...

Oprava, mám Mini-tower.

Neřeš, pude, pokud ten "big" není nějakej "exotic" kus.

u většiny beden se normálně dozvíš podporovaný formát desek. A podle mne s tím problém vysoce pravděpodobně nebude pokud to není nějaký atyp case.