» Poradna » Programy

Instalace modu do minecraft

Dobrý den, koupil jsem si minecraft server: Svět draků (hraje GEJMR) Bylo mi řečeno, že modpack nestačí mít jen na serveru, ale musím si ho i sám nainstalovat do svého minecraftu pomocí forge.Bohužel mi nejde na verzi 1.12.2 (na které server běží) modpack nainstalovat.Poradíte mi prosím někdo jak to mám udělat?Odkaz na modpack: https://www.curseforge.com/minecraft/modpacks/world-...

Odpovědi na otázku

v pravo hore je take tlacitko Install. Skusal si to?

celkom ale nerozumiem. Co si si kupil, kde si si kupil? Hosting? Modpack som si nainstaloval pomocou CourseForge a funguje. V com je vlastne problem.

Na starší verze je potřeba instalovat mody přes %appdata%Když dám mod do záložky mods, tak to nefunguje a nic se neděje.Poté když zapnu minecraft tak v modech nic nevidím

jediny dovod, preco to nejde je,ze ti tam chyba nainstalovany forge.

a nie je pravda,ze starsie verzie je treba instalovat cez %appdata%.

Na verzi 1.16.4 mi normálně jde dát mod ve hře, ale na týhle verzi tam není to tlačítko

Je tu tlačítko odpovědět u každé odpovědi, tak ho laskavě začni používat.

sorry

Mě to bohužel nejde stáhnout na těch stránkách curseforge

Aha