» Poradna » Programy

Instalace Mandrake 10.1 OFFICIAL + USB mys Genius MiniTraveller

Mam dotaz.Je normalni ze mi pri instalaci nefunguje USB mys (Genius MiniTraveller USB)? Instaluji na notebook Acer Aspire. Zarazi me to, protoze pri instalaci Fedora Core 2 a 3 normalne fungovala. Ani nesviti, nic. Touchpad funguje normalne, ale ja ho nemusim Jen jsem zkousel instalaci spustit, nedodelal jsem ji protoze jeste taham z FTP CD4 . Ale presto. Bude ta mys fungovat? Na ABCLinuxu pisou ze ovladac na tuto mys ma MDK normalne v jadre. Diky

Odpovědi na otázku

No já jsem je instaloval taky na Acer Aspire požívám jinou myš(Microsoft Notebook Optocal Mouse) a fíčí mi bez problémů, tokže tobě asi taky bude . Ale mám pocit, že my ta USB myš fungovala už při instalaci....

Snad pojede. Mate nekdo podobnou zkusenost?

Kurva na tom Linuxu snad nejede kažký druhý harware, že se na to nevyserete. Každou chvilku tady čtu, že na Linuxu nejede to či ono. Říkám ještě jednou vyserte se na to a KUPTE si pořádný OS.

Jaký OS si mám koupit? Jestli myslíš windows, tak to je jen ubohá náhražka OS .

tak si kup apple s MAC OS X, nic pohodlnejsiho neni, bez problemu proste uplne jinej svet. Kazdemu doporucuji vyzkouset uz bych nikdy nesel zpet.

A kde si mám to jablko OS koupit? Pojede mi to na 486ce