» Poradna » Programy

Instalace Mac OS X Lion na x86 na základě postupu ze Snow Leopard

Zdravím všechny,
měl bych dotaz ohledně instalace Mac OS X na x86 PC, je to dobrý nápad, případně, získám alespoň nějakou přidanou hodnotu než při použití virtualizace (VMWare workstation)? Hlavně mně jde o to, že na mém notebooku (spotřební G560 od lenova) už někdo rozběhal snow leoparda, myslíte že bude STEJNÝM NEBO PODOBNÝM způsobem možné rozběhat i Liona, popřípadě Mountain Liona? Nebo se ty verze tak liší, že postup nebude možné aplikovat? Je to pouze pro studijní účely, nejde mi o nějaký warez apod., stejně jde komp na reinstalaci periodicky každé 2 měsíce (rád zkouším nové věci..) Takže dotaz - je to dobrý nápad, popřípadě je možné že mi bude na novější verzi OS X 10.7/8 fungovat způsob starší verze 10.6?

Odpovědi na otázku

Není to dobrý nápad, a nikdy to nebude šlapat jako pod "jablkama", kup si MacBook Pro.

Díky za první část názoru, že to nebude tak dobře šlapat, ale toho jsem si vědom.. K druhé části, jak jsem psal, je to pro studijní účely, z toho se dá taky oklikou odvodit, že jsem student a nemám prachy na MacBook.. Ale čekal jsem že to někdo napíše..

když tam budou běžet na 100% drivery tak získáš plnohodnotnej systém se všim všudy, mnohdy rychlejší než na Macboooku

abys nedopadl jako tenhle,
http://www.youtube.com/watch...

lion se instaluje líp, předchozí 106 má na některý 4 jádra intel menší porblémy s laděním, ale co se uživatelskýho prostředí týče tak si myslim že Lion je absolutní fail a pokud to jde tak tam dát Snow Leo
který je i hecčí (pokud půjde dát)

Len pre Tvoju informaciu: aj ked sa Ti to podari, legalne to neni.