Instalace LINUX RED hat a MANDRAKE 9

v linux mandrake se mi nezobrazoje kurzor mysi, ale presto funguje, ale je neviditelny, muzete mi nekdo poradit jak na to?druhy problem nastal pri instalaci red hat 7.2 na 2GB disk, pri prvnim bootu z disku se mi objevilo na monitoru velky L a hotovo..zkousel jsem LILO boot a GRUB a ani jedno nezabralo... diky predevsim za vsechny odpovedi..

Odpovědi na otázku

Problem dvo L a hovno, musis bootnout (nejak) s diskety, z instal cd to snad taky nejak, a pak se prihlasis jako ROOT a spustis LILO - tim se ti zapise tam kam ma ( dele /etc/lilo.conf) , mne to vetsinou tkhle zmrsil MSW.... a k te misi malo informci, tj jaka mis jaka graf jaky driver v /etc/X11/XF86Config, no ale pro zacatek tam skus napsat v sekci driver "VESA"