» Poradna » Programy

Instalace Jet Audio

Mám Windows 98se , když jsem chtěla instalovat Jet Audio, objevila se chybová hláška a instalaci jsem musela ukončit. Zkusila jsem 2 různé verze se stejným výsledkem. Chybové hlášení jsem si uložila. Může mi někdo poradit?

Odpovědi na otázku

Těžko říct, na http://www.slunecnice.cz/opinions.php4 taky někdo psal, že se mu to při instalaci seklo. Já používám verzi 5.1.10 v Win XP, tam jsem žádný problém neměl... Možná zkusit nějakou starší/novější verzi.