» Poradna » Programy

Instalace internet explorer 6

ahoj jak nainstaluju internet explorer 6 bez nutnosti stahovat z internetu...nemám připojení....díky

Odpovědi na otázku

Připojení nemáš teď nebo furt? Pokud furt, proč IE.

nemám furt...potřebuji to pro nainstalování jiného softu,který to potřebuje...IE 5,5 nebo vyšší

IE je sucastou Windows XP

Zdruvko,
pokud mas XP, tak odinstaluj IE7 a bude tam ie6. Pokud Visty, jsi v .... jak sanky v lete. Pokud Linux, tak ie4linux, navodu je spousta, googli.

IE7 se da instalovat jen ciste bez aktualizaci a pri stari IE6 by ti mela stacit jen instalace, co si das nekde na flashku bez zaplat, aby to valilo dobre.

Například z cédéčka

věci se maj takto..: IE 6 potřebuji pro běh nějakýho pgmu...jinak OS je W2000...víc ten PC neutáhne...internet mám na notebooku...tak není potřeba na tomto PC....jde to tedy nějak nainstalovat?Potřebuji IE 5,5 nebo vyšší....

nikdo netušíte kde se dá stáhnout nějaká traková instalačka?

www.stahuj.centrum.cz ...

Koukni se na velikost, to je jen instalator a ten potrebuje pripojeni k internetu pro stazeni....

rapidshare.com ...