» Poradna » Ostatní

Instalace her

A problem occured when trying to transfer the file "_____" from the media.Do you want to retry to copy the file or cancel the instalation?....Prosim co s tim.,?

Odpovědi na otázku

Poskozene medium?

A jak to opravím

POkud mas pokozene medium napr. poskrabanim tak stim co neudelas, existuji firmy ktere ho dokazi zachranit. DAlsi moznosti je zkusit ho nechat vymenit u distributora hry, nekteri to umozni za mensi poplatek.Pokud je medium jen zaspinene tak ho opatrne vycistit, napr. lihem a jemnym hadrikem.

jo ták.,tak to ne dvd je v pohodě,jako nový...vzdycky mi to napise kdyz se instaluje nejaky movie...tak si rikam jestli to nejak nesouvisi s prehravacemaale nevim

a neblbne ti laser v mechanice?

líh bych na to tedy nebral...

http://www.google.cz/search +from+the+media.Do+you+want+to+retry+to+copy+the+file+or+cancel+the+instalati on%3F&ie=utf-8&oe=utf-8&rls=org.mozilla:cs:official&client=firefox-a

Co to je za odkaz?nejde mi spustit.....lazer mi neblbne...je to jen u instalovani her:(

Deje se to u jedne hry nebo u vice her? U jakych presne?Nejspis to bude souviset s nejakou zvrhlou metodou ochrany proti kopirovani..

Myslim ze to bude takovejhle nejakej problem....no zatim jsem zkousel instalovat NFS Carbon a The Godfather...

Zkus zkopirovat cely DVD na disk. Povedlo se? sw problem. Nepovedlo se? blbe medium/mechanika.

Jeste moznost ze to dvd je blbe zmasterovane a ten soubor tam chybi? :)

Mam preinstalovany Windows tak to mozna bude souviset s tim nastavenim originalnim..,ale nevim co zmenit aby to slo jako predtím.

Nevite nekdo co s tim?Prosím o radu

no ták nejakej znalec,už chci pařit ty supr hry

nevite kde se nastavuje ta bezpecnost kopirovani?

to se tady v tom nikdo nevyzna?