» Poradna » Programy

Instalace GTA5

Dobrý den, už 3 hodiny se snažím nainstalovat GTA 5, koupil jsem jí přes Key4You. Stále jsem u toho stejného, mám slozku rockstar games a tam jen ten club a gta 5 exe . Ať se snažím jak chci tak mi tam stále naskakuje logo té hry, jakoby ten obal a dole běhá čára jak při nějakém načítání, jde to pomalu vetsinou tak 15- 20 minut a dostane se do konce 2 krát a pul nebo tak nejak a pak to hodi okno rockstar club a píše tohle : The Rockstar Game Services are unavailable. Please try again later or check the GTA Online Status page for maintenance and outage notifications ... zkoušel jsem vše možné, vypnout firewall, antivir, restart routeru, instalovat to na ruznych profilech na pc ... ale už fakt nevím co a 1300 je asi v ****** ... Prosím o radu, děkuji

Odpovědi na otázku

https://support.rockstargames.com/hc/en-us/articles/204772198 tuhle radu jsem jako jedinou nezkoušel s tím kopírováním protože se v tom nevyznám

Asi maji pretizeny server,ale zkus tohle instalovat to primo ze stranky http://www.game-star.cz/stahujte-grand-theft-auto...

přesně odtud to stahuji, já nemám dvd verzi

No tak ti to tam pise,ze maji poruchu asi jsou pretizeni.

teď jsem se dostal dál a zase to píše tohle : The Social Club failed to lead due to an incomplete installation (code 9). Please exit the game and re-install the lates version of the Social Club:

V tuhle dobu to instalovat to takhle asi bude.Ja to pustil rano a bez problemu.

hele , mě to dělalo taky , já jsem si stáhl něco jako crack a jinej launcher jakoby do minecraftu a crack jsem nevyužil ale jede to , měl jsem ten samej problém

když mam xbox 360 s když chci hrat multiplayer co k tomu potřebuju

mozek