» Poradna » Ostatní

Instalace grafiky není na 100%

Zdravím, už párkrát jste mi dobře poradili, tak si jdu opět pro moudra Jde o to, že jsem instaloval grafiku MSI GTX 1060 GB a během instalace mi několikrát naskočila tato hláška. Ještě bych dopnil, že před tím jsem měl 1060 gb a vše v pohodě, ještě jsem všechny ovladače odinstaloval ať se neperou navzájem.,,C:/ program files (x86) Gaming app//Gamingapp_service.exeDošlo k chybě při pokusu o přejmenování souboru v cílové složce: MovieFile selhala kod 183 Nelze vytvořit soubor který již existuje. Akci zopakujte kliknutím na tlačítko opakovat atd.... ,,Klikl jsem na to několikrát a furt to samé.Když se mi zapne pc, vypadá to, že se zapne i app WTFast co se nainstaloval i instl. cd ke grafice a opět hláška,,WelnitEngine() failed. NEOpenDevice failed with error: CreateFileW failed with error 2.Haju Fallouta 4 na ultra a uplně v pohodě, třeba u Space Engineers mi vyskočí hláška že se bud přehřívá GK nebo je špatně nainstalovaná ( obě hry steam)Ještě to asi důležité Windows 8.1i5 467016GB ramdeska msi b85m g43Děkuji za pomoc

Odpovědi na otázku

Drivery j třeba napřed odinstalovat včetně všech zbytků a z nouzového režimu pomocí http://www.guru3d.com/files-details/display-dri...

To vypadá, že mu drivery běží OK. Spíše doprovodné aplikace, co jsou na nic dělají potíže. Nicméně stejně to chce přehrát, takže pokud to odinstaluje přes DDU, tak klidně.

Tak jsem si ten program stahl, odinstalovalo to, restartoval se pc a uz nechce nabehnout.Ani nikde nevidim nouzovy rezim jak byl ve windows 7 treba..Takze hledam na netu co dal

Tohle by se stát nemělo. Co to dělá? Nabíhá PC vůbec? Do biosu se dostanete? Nebo se na monitoru vůbec nic nezobrazí?Lze zkusit reset biosu, případně boot z instalačního media.

Ale preci jen stalo Pc normalne nabehne, naskoci prihlaseni profilu, zadam heslo a po chvilce se zobrazi modra obrazovka, ze se neco nepovedlo nebo jak to je a skacou tam procenta a lehne to a furt dokola. Zkousel jsem nouzovy rezim, jen cerna obrazovka, a nabidka kdyz zmacknu ctr alt del ale jinak cerno cerna tma. Zkousel jsem obnoveni win to neslo, tak znova zkousim nouzovy rezim a ten uz jel a nqpsalo to, ze win je ze zalohy obnoveny ze 22.2.Tak zkusim normalni zapnuti a win se drzel ale po 3 min zase spad... Tak znovu to same, s obmovenim..Nakonec sem to rozjel a vse jede. Tak jsem nasel koule na to to znova zkusim a pak uz vse bez problemu, ovladace se odinstalovaly, restartoval se pc, instalnul jsem druhe, restart a ted vse jede. Ale 6h zivota a nervu v cudu

Zalezte do přidat či odebrat programy. Všechny tyhle kraviny jako je gaming app odinstalujte. Pak odstraňte ještě zbytkové složky. Pokud to nepomůže, může pomoci ještě zkusit nahrát Ccleaner, aby jste to nemusel hledat. Moc rádi ho tu nemáme, ale na tyhle věci se nechá použít. Už to totiž máte stejně dodrbané, tak to o moc více ublížit nemůže.Instalování driverů a aplikací z přibaleného CD není vhodné, bývají někdy i rok či déle staré. Takže je dobré nahrávat poslední, ze stránky výrobce:http://www.nvidia.com/Download/index.aspxZadáte systém, typ grafiky, jazyk dejte other - tam je češtinaPři instalaci dejte vlastní a zaškrtněte čistý instal, aby to smazalo všechny profily, atd... Osobně ještě odškrtávám, aby se neinstalovala Nvidia experience. Považuji to za další tunítko na nic. Teploty grafiky lze ověřit jakýmkoli benchmarkem. Osobně používám Unity Heaven, nebo Valley, nebo nový superposition. Je jedno který. Ukazuje to i teplotu. 1060 by se měla pohybovat okolo 70-75°C max.

Dekuji za rady, ono tam tam pak naskocil neaky msi update 6 a stahovalo to aktualni ovladace. Nicmene se budu ridit vasima radama,.jeste jednou diky

Jinak na teploty pouzivam speedFan a hreje na 65C a ani vetraky jeste temer netoci

To aktualizuje firmware, nebo bios desky, pokud jí máte také od MSI. To taky raději nenahrávejte. Pokud vám to nedělá potíže, tak to s největší pravděpodobností aktualizovat nepotřebujete. Kromě toho nemá cenu mít nahranou nějakou aplikaci, o které ani evidentně nevíte, co dělá. V 99% případů stačí nahrát jen ovladače. Tyhle věci jsou pak už jen bonus, pokud víte co děláte.