Instalace grafiky GeForce GTX 1050 Ti

Mam problem nainstaloval jsem grafiku - nejnovejsi update na strankach GeForce.com kde je verze ovladace 381 na CD ktere jsem dostal je verze 375 .... Nainstaloval jsem nejdrive tu starsi verzi je to nainstalovane nejak divne videa a i win se zobrazuji tak ze je videt ze to neni dobre nainstalovane u videi mam v polovine videi takovy jakoby pruh jakoby to nestihalo prehravat ve FULLHD tak jsem nainstaloval ten nejnovejsi ovladac .. je to to same.. Co jsem udelal spatne? Pred instalaci win bylo vse ok

Odpovědi na otázku

Zadne z ovladacu by nemely vadne zobrazovat videa. Dej screenshot toho, co to dela, pripadne popis zbytek sestavy (HW+SW).

Ono je prave problem to vyfotit ... u videi je vodorovne cara jakoby to video bylo sestavene ze 2 a spatne slepene ... nevim jak to presne popsatOperating System Windows 7 Home Premium 64-bit SP1CPU Intel Core i5 2400 @ 3.10GHz 47 °C Sandy Bridge 32nm TechnologyRAM 10,0GB Dual-Channel DDR3 @ 665MHz (9-9-9-24)Motherboard Gigabyte Technology Co. Ltd. H67MA-USB3-B3 (Socket 1155) 44 °CGraphics W2343 (1920x1080@59Hz) 4095MB NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti (ASUStek Computer Inc) 53 °CStorage 1863GB Seagate ST2000DX001-1NS164 ATA Device (SATA) 32 °COptical Drives TSSTcorp CDDVDW SH-S223C ATA DeviceAudio Realtek High Definition Audio

Aha. Mas na mysli tearing?http://jmichelgarcia.com/wp-content/uploads/2014/0... Jestli ano, v jakem prehravas prehravaci? Zkousel jsi jiny? Mas zapnute Aero ve Windows?

Jo to je ono . já to prave nemusel nikdy resit... takze nevim.Mam nainstalovany normalne adobe flash player jako vzdycky .. pak javu .. ale nevim co je treba runtime oracle env...

Takze tim myslis jen videa na internetu? Flash player pokud mozno nepouzivat, idealne vubec nemit nainstalovany. Vsichni velci poskytovatele video obsahu uz jsou snad dnes dostatecne moderni, aby fungovali bez nej. Java a dalsi Oracle kramy s tim vetsinou nemaji nic spolecneho.Neodpovedel jsi na to Aero? Ma u nekterych aplikaci zasadni vliv na tearing obrazu.

Aero nevim co je a ani jak to zjistim ... :)

Aero je urcity typ Windows interface.Zjednodusene:Tento počítač, pravé tlačítko myši, vlastnosti, upřesnit nastavení systému, záložka "upřesnit", tlačítko "nastavení" v rámečku výkon, zvolit "optimalizovat pro vzhled", potvrdit ok. To by mělo stačit. Zapne všechny vizuální nesmysly toho Aera. Zkus video v nejakem modernim prohlizece, idealne BEZ flashe.

Při instalaci zvol "čistou instalaci". Popřípadě grafiku ve správci odinstaluj s odebráním SW, restart a pak znova instaluj ovladač.

Ještě se podívej, jestli není nutná nová verze BIOS.

jak to zjistim ?

To jsem udelal .. po restartu si to nainstaluje grafiku samo..tak nevim ....

tak stáhni instalačku z webu, odinstaluj ovladače, vypoj se od netu, zapni, nainstaluj, zakaž aktualizace z WUP, zapni net

to sice ano ale stejne mi to preci nainstaluje tu nejnovejsi verzi .. pokud to udelam ja nebo win sam je to jedno chova se to stejne .. jakoby tam neco chybelo...

z WUP se může stáhnout špatná verze ovladače

ok jak zakazu wup ?