» Poradna » Programy

Instalace Forge do Minecraftu

Dobrý den, mám problém s instalací Forge. Když to stáhnu z internetu a potom nainstalují do počítače, potom zapnu minecraft a dám verzi, na které můžou být módy. Problem je, když půjdu do složky se hrou, půjdu na verze a dám tu mod verzi a tam je jenom soubor JSON ale né JAR jako u ostatních verzí. Proto mi to taky nechce spustit hru.

Odpovědi na otázku

Máš originál? Jestli ano tak si stáhni originální technic platform(je zdarma) minecraft nehraji ale hrával jsem a také jsem mněl problém