» Poradna » Programy

Instalace filtru do photoshopu

dobry den stahnul jsem si Harrys filter - dalsi filtry do photoshopu 7 CZ nevie nahodou ale jak to tam pridat? je to nainstalovano i v program files ale nevim jak dal to pouzivat v photoshopu na upravu fotek, poradite ? diky

Odpovědi na otázku

treba to rozbaliť do zložky plugins v inštalačnej zložke photoshopu,potom sa to automaticky načíta a objaví v rozhraní photoshopu medzi ostatnými pluginami,alebo v nastavení photoshopu pridať cestu k rozbaleným Harrys Filters v nastaveniach ciest k pluginom a externým plugínom