» Poradna » Programy

Instalace FIFA 07 (directx)

Dobrý den,dnes jsem si zavzpomínal na FIFu 07 a rozhodl jsem se nainstalovat ji. Stahování proběhlo naprosto bez problémů. Problém nastává při instalaci. FIFA hlásí, že nemám program DirectX 9 a vyšší. DirectX mi na druhou stranu hlásí že v počítači již je a nejde tudíž nainstalovat. Jsem v koncích

Odpovědi na otázku

https://www.youtube.com/watchA mnoho dalsich navodu / reseni, ktere snadno vygooglite jako "fifa 07 windows 10"..

dobry den mam taky problem s instalaci fifi07 vse jde pohode ale directx mi nejde nainstalovat me to hlasi ze stouhle compabilitou to neni spojene nebo tak nejak nevim co stim a v pc mam directx11 kyby bila mozna rada byl bych moc spokojeny