» Poradna » Programy

Instalace Comodo antiviru

Ted to zkousim ve virtualu s win7. Da se to udelat aby mi nevnucoval ten jejich Dragon browser?

Odpovědi na otázku

ano da (pri spusteni instalacie chod dole, tam je prisposobit instalaciu, neviem ci davas CAV alebo CIS, ale fajocky daj prec nech ostane len antivirus alebo antivirus a firewall, samozrejme aj na hlavnom panely pri spusteni daj fajocky prec)

asi mate pravdu nejspis to bude v tom "prisposobit instalaci" , smaznu snapshot virtualboxu a zitra na to znova mrknu.

Virtualbox nemá něco jako vmware: "revert to snapshot"?

Číst co instaluješ?V možnostech při instalu máš možnost vypnutí i geekbuddy jestli je přítomno.https://help.comodo.com/a když ho nainstalíš,tak ti nikdo nebrání ho odinstalovat.

Ale stojí za to odinstalovat Revo Uninstallerem (jako nakonec každý program).