» Poradna » Programy

Instalace češtiny do hry

Ahoj, koupil jsem si hru na Windows store a nejde mi do ní nainstalovat čeština. Jedná se o ori and the blind forest. Čeština se instaluje do hry ale po zadání cesty mi stále nejde naistalovat. Je vůbec možné do her ze storu instalovat češtiny? Díky

Odpovědi na otázku

oficialne cestina pro danou hru neni (minimalne podle steamu, viz http://store.steampowered.com/app/261570/ ), takze bych vynechal pokusy o instalaci neoficialniho jazyku a radeji bych se naucil anglicky a navic kvuli par vetam si instalovat cestinu je trochu trapas