» Poradna » Windows (a jiné OS)

Instalace certifikátu do Outlool 2013

Znám veřejný klíč partnera ve formě:Public PGP key-----BEGIN PGP PUBLIC KEY BLOCK-----Version: GnuPG v2.0.14 (GNU/Linux)mQENBFi1d … 8HVadlg===+lmn-----END PGP PUBLIC KEY BLOCK----- Jak ho nainstaluji do Outlook 2013, kde již mám GpgOL? Pro Windows 10. Děkuji.

Odpovědi na otázku

Nejlepší je, pokud ti partner pošle podepsaný mail. partnera přidáš do adresáře, pak klikneš na podpis a přidáš si jeho podpis (veřejnou část). Pak můžete začít šifrovat.