» Poradna » Mobily

Instalace aplikací na SD kartu

Potřeboval bych vědět, jestli je možné nějak nastavit, aby se aplikace/hry ze storu instalovali rovnou na SD kartu ? nemyslím nějaké zpětné přesouvání,ale prostě rovnou automaticky vše na kartu.Díky

Odpovědi na otázku

V tel nie je v nastavení taká možnosť? Ale mne píše, že potom app v internej pamäti nebudú použiteľné

mám zvolené jako výchozí uložiště SD kartu, ale platí to asi jen pro hudbu,obrázky,videa atd.Aplikací se to zřejmě netýká a já tak mám prakticky znemožněno instalovat nové vetší aplikace, pouze za cenu smazání nějaké jiné.

 | ChromeOS Chrome 51.0.2704.55

zalezi od os a povoleni, xioami ano na 4.4, 5.x androidoch