» Poradna » Programy

Instalace Alkoholu 120%

Nejde mi nainstalovat Alkohol 120%. Píše to, že instalační balíček nelze otevřít.

Odpovědi na otázku

tak máš asi vadnou instalační sadu. Ale stejně dej si Daemon V3.47 - je lepší

Nee, všechno je OK. Na jiném PC ho nainstaluji, i v mím PC, ale teď, po reinstall XP nic. Nefungují ani Windows installer 3.7

Musis nekam rozbalit rar v kterym je a z toho to pak instalovat.Jestli sem nepomohl,tak sorry.