» Poradna » Web a internet

Instagram

Dobrý denZaložil jsem si kdysi Instagram a nyní bych ho potřeboval. Jenže si nevzpomenu na heslo. Klepl jsem tedy na Zapoměli jste .... a zadal svůj email. Odpověď přišla obratem, ale v azbuce Мы заметили новый вход, slay400 Мы заметили вход с устройства, которое вы, как правило, не используете.Samsung SM-A015M · Instagram · Tirana, Albania April 14 at 8:46 PM (PDT) Если это были вы, не отвечайте на письмо. Если нет, защитите свой аккаунт здесь. Подробнее о безопасности аккаунта.Samsung mám, ale jinej a nejsem ani v Tiraně v Albánii.Email odešel z security@mail.instagram.com, ale hlavička se dá prý změnit. Zkoušel jsem podle pomoci Instagramu se do účtu přihlásit, ale nejde mi to. V účtu asi není dvoufázové ověření. Můžete dát radu, jak postupovat?Děkuji

Odpovědi na otázku

Zjevně k němu má přístup někdo jiný. Pozitivní je, že máš ještě u účtu svůj mail. Takže obnova hesla by měla jít.

Jenže se bojím kliknout na tu odpověď Všimli jsme si vstupu ze zařízení, které obvykle nepoužíváte. Pokud jste to byli vy, na dopis neodpovídejte. Pokud ne, zabezpečte svůj účet zde. Mám strach, že když na to kliknu, tak si natáhnu do PC nějakej sajrajt.

Zkus použít mozek, znovu opakuji, že pokud ti ten mail přišel jako reakce na kliknutí na "zapomenuté heslo" na webu instagram, tak to logicky nemůže být žádný podvržený mail.

Tak pokud sis obnovu hesla vyžádal přes web Instagramu, tak to logicky nemůže být falešný mail. Jinak budeš se muset obrátit na podporu Instagramu, tady ti s tím nikdo nemá jak pomoct. A nebo jednodušší, udělej si nový účet.

Založ si nový účet a potom ten starý nahlas, ako odcudzený.