» Poradna » Web a internet

Instagram

AhojMám problém... Resetoval jsem si mobil a když jsem se chtěl přihlásit na instagram, tak jsem zapomněl na email a tel. Číslo už bohužel nemám. Když dám že jsem zapomněl heslo, tak mi vyskočí, že mi posílají emailem odkaz úplně na nějakou stránku na kterou se nemůžu dostat.... Chci se jen zeptat, zda-li je možnost dostat účet zpátky. Děkuji

Odpovědi na otázku

vypada, ze jedine pres support instagramu a prokazani, ze jde opravdu o tvuj ucet a ne pokus o ziskani ciziho

Děkuji za radu. Nechci si dělat nový účet...

Stalo se mi podobné,vyskočilo mi upozornění že chtějí ověřit totožnost pomocí emailu kam posílají kod,email ale není můj nemám k němu přístup a je odlišný než email co jsem zadávala při registraci,psala jsem na podporu asi 20x poslala fotku s kodem co mi poslali a od té doby nic,jsou to 3 týdny,mám tam téměř 40tisíc lidí a používám jej k práci,ale podpora absolutně nefunguje takže tuším,že mám smůlu.