» Poradna » Programy

Instagram

Zdravim vas mam dotaz.... na mobilu kde jsem byl prihlasen na instagram vse fungovalo jak melo mi odesel displej a telefon uz nelze zprovoznit... kdyz jsem se ale chtel prihlasit na instagram na novem telefonu napsalo mi to te ze se prihlasuju ze zarizeni na kterem jsem se jeste neprihlasil ikdyz jsem zadal spravne jmeno i heslo.. poradite mi prosim co s tim?

Odpovědi na otázku

Není z čím poradit. Bylo ti oznámeno, že se přihlašuješ z nového zařízení a to je správně. Pokud to žádá potvrzení na emailu, udělej to. Jinak to nemusíš řešit.

s*

To je sice hezke dal jsem taky at mi zašlou bezpecnostni 6ti mistny kod pro ověření ale ten mi nebyl stale zaslán...