» Poradna » Počítačové sítě

Instagram

Prosim pomoc....Mala som profil na instagrame a kedže mi tam niečo nešlo tak som dala na radu a odinštalovala som ho a opätovne nainštalovala ked som sa šla prihlasiť tak všetko v poriadku a zrazu mi vyskočilo že zadajte kod ktory sme vam poslali na vaše čislo no to by bolo okej ale ja mam už nove čislo a tamto je už neplatne neviem čo mam robiť nejde sa mi prihlasiť bez toho za každu pomoc dakujem

Odpovědi na otázku

Někde by měla být možnost typu "k tomuto číslu již nemám přístup" nebo "jiná možnost ověření". Tímto byste se měla dostat buď na "zaslání ověření e-mailem", či na stánku podpory, kde to dořeší, pravděpodobně zde bude potřeba ověřit vaší identitu.

dakujem velmi skusim to

Teď už neuděláš vůbec nic. Ten kód je tam proto, aby se nemohl přihlásit nikdo cizí a jen ty se zaregistrovaným číslem. Takže smůla, to je daň za to, že měníš tel. čísla. Moc to nechápu, já považuju tel. číslo za součást identity člověka a nevidím žádný rozumný důvod ho měnit, zvlášť v dnešní době, kdy je spousta služeb navázaná na tel. číslo. Já mám od začátku jediné číslo už asi 20 let :) Takže si založ nový účet instagramu a neměň zbytečně tel. číísla ;)

ja som ho zmenila len kvôli tomu že mam novu simku a tuto som nepouživala tak proste vypršala platnosť

Já mám už několikátou SIM a mám pořád stejné číslo. Nevím proč bych měl příbuzným a známým pořád dávat nové a nové číslo, navíc nechci přijít o služby, které mám na číslo navázané :)

PRávě ta vázanost všeho možného na mobil je pitomá. Každý není otrokem mobilů.

Jak vidíš, tak se nevyplácí měnit číslo jak fusakle :) Já mám stejné úplně od začátku a otrokem mobilu fakt nejsem, protože mám většinu času vypnuté vyzvánění a navíc ani neberu hovory z neznámých čísel. Používám mobil jen přesně tehdy, kdy chci já :) A mimo jiné jako druhou úroveň zabezpečení pro různé služby.

Dáša si mení čísla aby ju nevystopovali.