» Poradna » Web a internet

Instagram

Dobrý den, na unstagramu se všem objevují tkzv ,,ankety'' a at si akualizuji instagram jak chci tak se mi to proste neukáže. Mam iphone, nejnovejsi software a proste mi to nejede, ani mi to neukazuje nove fonty, kterými muzeme psat do pribehu. Mam 5s kamarádky co mají stejnou verzi systemu i iphone 5s tak jim to jde . Jestli to není nekde v nastavení nebo tak. Prosim o radu

Odpovědi na otázku

Mám to úplně stejně, mám Huawei ted úplně nový a nejde mi to, na starém mobilu Samsungu ,mi to také nešlo, když jsem si vzala můj starý tablet, tak jsem to tam měla, nechápu to, přitom tam verze Androidu byla mnohem starší.

taky nemám :(