» Poradna » Web a internet

Instagram

Zdravím,dnes jsem se chtěl podívat klasicky na instagram přes mobil. Jenže se mi na úvodní obrazovce ukázalo pouze přihlášení. Po zadání jména a hesla se nešlo připojit. Při pokusu o zaslání jména nebo hesla mi po zadání emailu instagram vyhodil hlášku: Litujeme, tento uživatel není aktivní.Nějaké rady ? Nerad bych si musel zakládat kompletně nový instagram. Přece jen tam mám určité vzpomínky a fotky které už mimo Instagram nemám. Díky.

Odpovědi na otázku

Pravdepodobne ti nekdo hacknul instagram, zkus dohledat svuj profil pres webovej prohlizec, nebo napis na podporu, ucet ti obnovi

No nejde ani jméno ani heslo. Fotky jsou smazané. Email taky nefunguje a číslo jak by smet. Pokud vím, tak email změnit nejde nebo číslo bez toho aniž by jsi to jakkoli potvrzoval. Navíc v emailu není žádná zpráva od Instagramu že by bylo heslo změněno.

vyuzij podporu, od toho tam je... https://help.instagram.com/1068717813216421/