» Poradna » Web a internet

Instagram zablokoval muj učet omylem

Ahoj mam takovy problem, zjistila jsem ze jedna osoba na insta. Si dala jako profilovou fotku moji fotku, vcera jsem ji nahlasila a misto toho aby udelaly neco s jejim profilem zablokovaly muj ucet, denne pridavam nejake příspěvky, ja mam 200 fotek a ta osoba jen jednu a soukromy účet. Ale insta usoudilo ze to ja kradu identitu te osobě. Docela me to překvapilo jak me hned blokly. Vyplnila jsem formular a poslala foto obcanky, dnes jsem pres podporu napsala vzkaz v anglictine. A kamaradka mi psala ze ve zpravach na insta co jsem ji psala je misto meho uživatelskeho jmena instagrammer, potrebuju vedet jestli to je nejaky admin ktery je na mem uctu a proveruje to, nebo co to znamena a jestli tu nekdo nevi jak dlouho trva nez s tim zacne nekdo neco delat jestli to potrva 14 dni nebo mesic nebo jak dlouho, kdyz ja nic neprovedla jen jsem nahlasila nekoho kdo se vydavá za mě. Dekuji :)

Odpovědi na otázku

Není to admin. Protože máš block, tvé jméno je nahrazeno neurčitým.Doba je samozřejmě čistě na IG a tak tuto otázku musíš směřovat na ně.

Děkuji moc... to jsem si tak trochu myslela. Dopsat se nekam, a dostat nejake odpovedi je těžké, nikde nelze dohledat nic k teto problematice. Ani mi neprisel email potvrzujici ze prijaly moje odvolani. Tak dik a hezkej večer :)

To jsi tak pevně přesvědčená, že Instagramu vládnou výhradně ženy? Nic proti nim, ale obávám se, že tomu tak není.

Nejsem presvedcena... je pravda ze to muze byt klidne chlap, to je jedno proste se to děje a doufam že to nekdo bude řešit.

Tak v tom případě udělali, zablokovali či blokli. Asi tu tvoji češtinu nezkousli ani v Emerice emerikovaté.

👌😄

Jak víš že jsem čech 😄

Já to nevím a nikde jsem to ani slůvkem nenaznačil.

Když se tohle stane na Facebooku (což je stejná firma), je reakční doba na podobné žádosti 2-10 dní, tak buď i trpělivá. Alespoň nám to tak při bloknutí firemních/reklamních účtů takhle někdy trvá.

Budu nic jineho mi nezbývá. Dekuju :)

Ahoj,Můžu se zeptat jaký formulář jsi vyplnovala a jak to dopadlo? Dnes se mi stalo to stejné, mám tam pouze profil jako instagrammer a přesnější popis by se mi docela hodil. Díky moc a pěkný den, Pavel

Dneska ráno mně pan Instagram taky zablokoval účet. Musel jsem se vyfotit jako při nástupu do Valdic s papírem s požadovanými údaji pod bradou. Tak jsem zvědav, jestli a kdy mě odblokují.Píšu sem proto, že se to může stát kdekomu, a že myslím vím, proč mě blokli: Párkrát mi lajknul fotku účet, na kterém byly zjevně komerční záležitosti, většinou to bylo o ničem, ale jednou jsem k jedné hezké fotce dal lajk, já vuuul starej, a to jsem asi neměl. Nechápu, proč nezablokují účet, který si udělal z IG bezplatnou inzerci, ale zablokují toho, kdo de facto řekne jediné - hmm, docela fajn reklama. Nikdy se nedozvím, jaký byl pravý důvod mého zablokování, ale berte to jako upozornění...

Jak ti to dopadlo??

Byl jsem 24.11.2019 zablokován. Vyplnil jsem všechny dostupné formuláře pro obnovu a zatím po zasláni selfie s kodem se nic nedeje. Kdo ma s timhle zkusenost nebo stejny problem napiste mi na burton.flox@gmail.com a nebo na ig @namemoreiconicduo díky všem.

Byl jsem 24.11.2019 zablokován. Vyplnil jsem všechny dostupné formuláře pro obnovu a zatím po zasláni selfie s kodem se nic nedeje. Kdo ma s timhle zkusenost nebo stejny problem napiste mi na burton.flox@gmail.com a nebo na ig @namemoreiconicduo díky všem.edit: napis mi zajima me jak jsi dopadla linky pro obnovhttps://help.instagram.com/contact/396169787183059https://help.instagram.com/contact/1652567838289083https://help.instagram.com/contact/606967319425038