» Poradna » Web a internet

Instagram v Chromu a načítání všech sledujících - obtížnější dotaz

Zdravím všechny,rád bych se i já poptal na mou aktuální problematiku.Na Instagramovém profilu se snažím načíst několik tisíc sledujících. Chci mít všechny v Excelu, a proto musím dojet až dolů, k poslednímu, abych je mohl zkopírovat.Klávesou page down, kterou držím, nabíhají další a další sledující (načítají se tak zhruba po 5-10ti?), internet mám ale dostatečně rychlý a měl bych je mít v podstatě velmi rychle načetlé. Bohužel k poslednímu se v poslední době nemohu vůbec dostat. A proč?- Too many requests - chyba, error 429 (XML Http Request)v konzoli Chromu sleduji, jak se postupně přidávají GET requesty a pak se to najednou stopne a vyběhne tento bezpečnostní error.Hodně už jsem googlil, ale nemohu najít řešení. Sám jsem už pár hodin v konzoli strávil a snažil se tam různě hledat, brouzdat, ale nic. A tak se obracím na vás. Nemáte někdo tuto zkušenost? O Instagram zde vůbec nejde, jako spíš o to jak dát disable této funkci.. Chápu, že je to z bezpečnostních důvodů, aby někomu nevědomky nenabíhaly nějaké nechtěné výsledky, ale v tomto případě to já chci a jsem vždy stopnut.. Zkoušel jsem Chrome a Operu, oboje nejnovější verze.Moc děkuji za jakékoliv rady (jen ne prosím, ať se na ten Instagram vykašlu ) )Fajn večer,Honza

Odpovědi na otázku

Ta "bezpecnostni funkce" je nezavisla na tvem prohlizeci - je to resene na strane serveru. Vypnout to nemuzes.Instagram ma pravdepodobne nejake APi, kterym muzes sledujici stahnout pres nejake standardni programatorske rozhrani (REST, GraphQL, ...). Ale mozna bude placene. Kazdopadne te zajima vyvojarska dokumentace.EDIT - tak jsem to zkusil najit a vypada to, ze Instagram to API mel, ale nedavno ho zrusil. Takze mas asi smulu...

Aha, to jsem nevěděl, že nezáleží na prohlížeči a že se to nedá změnit.. To je tedy špatná zpráva.To znamená, že jedině přes to programátorské rozhraní, nemáš doporučení co by mohlo být nejjednodušší? S obojím, co jsi psal, nemám zkušenosti. Díky, H.