» Poradna » Ostatní

Instagram upozornění

Dobrý den,každý den se mi od instagramu zobrazuje: Na Instagramu máte 1 nové upozornění. Pokud na to kliknu, samo mě to z aplikace odhlásí, a když dám zpět, tak jsem zase přihlášená, jakoby se nic nestalo. I náhled na můj profil je jiný než obvykle. Nevidím tam počet sledujících, atp. Jde vidět nalevo jen mé uživatelské jméno a napravo fotka. Není možné, že se mi někdo naboural do účtu?

Odpovědi na otázku

Bude to v nastavení, ale asi nevíš, jestli to dělá v PC, nebo telefonu, když to tajíš.

Dělá to v telefonu :) děkuji za odpověď :)