» Poradna » Web a internet

Instagram přidává samovolně příspěvky

Dobrý den,normálně jsem na ig a nic jsem nesdílela ani nepridavala nic nového. Ale pak koukám na svůj profil a "já" jsem tam přidala takové reklamní blbosti. Jako slevy na Ray Ban a tak. Tak jsem ho smazala ale objevilo se to znovu. Trochu mě to znepokojuje protože uzpredtim se mi někdo snažil ukrást účet. Předem děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Změň heslo a zablokuj všechny navázané aplikace. Pokud nemáš dvoufázové ověřování, je nejvyšší čas ho nastavit.