» Poradna » Web a internet

Instagram platba za propagaci

AhojteVe zkratce. Založil jsem firemní instagram. Poté jsem se snažil propojit kartu a povedlo se mi to asi na miliontý pokus a to jen díky sloučení účtů s fb. Na zkoušku jsem zadal propagaci a teď mi nabíhá dlužná částka. Bohužel nejde zaplatit. Vžny to hlásí chybu. Na podporu se nikdy nedopíšete ani nezavoláte. Co tedy dělat dál? děkuji

Odpovědi na otázku

Zkoušet dál tu podporu, od toho ta podpora je..

podpora bohužel nereaguje

Tak oni mají tak milion ticketů denně, takže pokud to není víc jak 48 hodin, tak je to ok. Pokud je víc jak 2 - 3 dny, tak zaurgovat - tady to skutečně nikdo nevyřeší..

som si isty, ze na celom instagrame maju iba teba, a hned ako sa vratia z obeda ti odpisu.

Hlavně ať napíše ještě jednou, ať jeděj rychlejš!

Díky ujo vidlákova.

Než vyřešíš problém s placením tak bych doporučoval tu reklamu zrušit, ať ti nenabíhá dlužná částka.

Propagace ještě probíhá a zrušit nejde. Zadají se tam dny a částka.

Mám stejný problém a nevím co s tím.. se z toho poseru ani nevím kolik ta částka je a nikde na netu nic kurňa

Pokud to hledáš "někde na netu", tak se nediv. Tohle vyřeší jen samotný instagram, ne "někde na netu"

Vyřešil jste to? Mám stejný problém…