» Poradna » Web a internet

Instagram-nejde se přihlásit

Od včerejšího večera mi instagram píše ''U vaší žádosti došlo bohužel k problému'', když se chci přihlásit... nejde to ani u jiného účtu, problém je jen v aplikaci na mobilu, na pc a všude jinde mi to jde:( nevím co s tím mám dělat, v nápovědě instagramu tato chyba ani není... nevíte prosím někdo co s tím?

Odpovědi na otázku

Užívej si prázdnin

Opravdu užitečná odpověď .

Jak se člověk má přihlásit přes mobil na insta když to nejde a přes prohlížeč to jde ale bez chatu co se děje proč to nejde poradí nekdo bez blbých keců když tam člověk nahravá fotografie co člověk vše zažil z přáteli a nechce být na facebooku ?

S přateli*

Ahoj prosím stalo sa to aj mne. Ako si to vyriešila?

Děkuju:)

Po radě/info v čase 08. 07. 2017 10:36 vyjdi ven, dnes rozvíjí se pěkný den .....

Stalo se mi to dnes a upřímně nevím co s tím ..mám stejné potíže jako ty..už jsem zkoušela i možnost zaslat si email kde mi pomohou se dostat do účtu , obdržela jsem jen email kde po mě chtěli fotku kde držím papír se svým jménem a kódem který mi zaslali ...chci se zeptat jak jsi ma tom teď ? Jde se ti už přihlásit?

Mám stejný problém. Posílala jste jim tu fotografii nebo jste to vyřešila jinak?

me se to také stalo dnes od včerejsího vecera:/tak co jde ti to??

Ahojky, kam jste psali aby jste jim zaslali fotku? Stalo se mi to včera a nevím co dělat.

Stalo se mi to samé Nemůžu se přihlásit ani k jednomu účtu pokud byste prosím v došli na to je co s tím tak to prosím napište

Včera večer se mi stalo to samé, nevím co mám dělat 😶😞😞

už ti to jede??

už ti to jede??mám to samé

Taky se mi to stalo hledám videa jak to mám zprovoznit😔

Stalo se mi úplně to samé, nejde to od včerejška, ani přes počítač... Nic. 🙄 Nevím, co s tím. 🤷🏼

Taky to tak mám. na chvíli jsem se přihlásil a pak uplně konec nejde se mi přihlásit ani z jednoho zařízení :(

Vidím, že v tom nejsem sama. Zajímalo by mě, kde se stal problém. Taky mi to nefunguje. -_-

Vypněte si Wi-Fi a zkuste se přihlásit jen s daty. Mě už to tak funguje.

Jéé, děkuju za radu. Taky už mi to jde.

Ozaj to funguje cez data, na PC mi to nejde cez wifi, ale kde je chyba?

Všichni nemají data a preš WIFI to fungovalo dobrě přece nikdo si nebude zařizovat data jen proto aby se mohl přihlasit na instagram co to je za řešení myslim řešení celé věci a ne zažizovat data jak magor ! a utrácet penize za net na hovno stačí že rodice doma platí pevný net z wifi ne aby utraceli penize za pičoviny a problemy na netu

Ahoj, chci se zeptat podařilo se ti to zprovoznit. mam uplne stejny problem a nevim co mam delat

Stalo sa mi to dnes o 1 ráno...skúšala som sa prihlásiť aj cez dáta a stále nič...

Mne sa to stalo dnes... nejde mi prihlasit cez 2 ucty ale cez chrome mi ide... dam prihlasit pomocou fb a nejde mi to

Stále mi to nejde...v utorok to bude už týždeň a mám nato už naozaj nervy...

Stalo sa mi to dnes keď som sa z úctu odhlásila a naspäť má to prihlásiť nechce..nejdú mi ani iné účty a píše mi že je problém so žiadosťou..nejde mi to ani cez web

Obnovilo sa Vám to už?Ucet nemôže byt ani zablokovaný keďže nejde ani ten druhý..nerozumiem tomu

Mohu se zeptat, jak jste to vyresila? Dekuji

mám to samé přes aplikaci mi to nejde ale přes chrom ano nevíte někdo co s tím dělat

Stalo se mi to samé 😭

Včera se mi to stalo taky...

Taky se mi to stalo, už podruhé. Pomůže jen tovární nastavení. příčinu nevím.

Dneska se mi to taky stalo, nevíš přesně co s tím?

Nefunguje mi to už 10 dní:) svoj účet mám pridaný cez kamoškin telefón cez ktorý to funguje...čakala som, že po novej aktualizácii ktorá vyšla v pondelok to pôjde ale stále nič...možno sa to časom spustí...zostava nám len čakať asi...instagramu som písala asi šesťkrát a nič...

Jaký máš prosím telefon? Nevím ejstli mám jít do továrního nastavení s nejistým výsledkem

Mam to s tím stejně 😔

Dokonca sa mi nedá prihlásiť cez web ponajnovšom...

Práve som vyriešila môj problém s instagramom po 20tich dňoch. A to tak, že som sa prihlásila cez kamaratkin telefón (android) na instagram, následne tiež cez jej telefón na facebook a pripojila instagramom s facebookom a prihlásila:) mala som zapnuté dáta tak neviem či to pôjdem pôjde cez wifi:) ak Vám to pôjde mi napíšete na insta: nika___rus🙂

Už týždeň riešim tento problém,už som aj poslal fotku s overovacím kódom čo mi poslali, po overení poslali mi link a nič nefungovalo. Tu som sa dozvedel že pripojit cez data, odpojil som wifi, pripojil sa a funguje to. Teraz som zapol naspeť wifi, odpojil data a ide to. Ale len na mobile, na PC sa neviem pripojiť. Neviem prečo.

Byl bych rad, kdyby mi nekdo pomohl s tim instagramem. Cely den jsem by prihlasen pres wifi a slo to. Ted v noci jsem chtel odpovedet kamaradovi a uz mi to neslo. Odhlasil jsem se a uz se pak neprihlasil. Restartoval jsem telefon, odinstalovat i nainstaloval instagram znoval, ale furt nic. To same i s facebookem a messengerem. Tam se taky nemohu dostat pres wifi. Na youtube jo, na internet jo, na twitter jo, ale jedine do tehle tri aplikaci pres wifi proste ne. Pak mne napadly data. Zapnul jsem je a slo to uplne vsechno, ale kdyz jsem se zase vypnul a zapl wifi, zase ti nejde. Nevi nekdo co s tim? Byl bych rad, kdyby mi s tim nekdo pomohl, predem diky.

Zdravím, dnes sa mi stalo to s instagramom to čo tebe . Ked som si zmenila heslo a chcela sa znova prihlasiť mi to napísalo že u vašej ziadosti prislo k problému. Chcem sa opýtať či ti to išlo po čase alebo si si založila nový učet. Ďakujem za odpoved

Nepotvrdila jsem souhlas o podminkach a od te doby 24.5 mi bylo napsano ze uz se nikdy nedostanu na instagram.A stalo se ....

Mám stejný problém ..Muzu se zeptat, jak jste to vyřešili ?

Ahoj prosím tiež mam tento problém. Ako ste to vyriešili?

Už z toho nemůžu. Někdy před Vánoci mi po pokusu o přihlášení vyskočila přesně tato chyba, snad celý den jsem si psala s tou jakousi “podporou” z ig a furt dokola mi jen posílali link na změnu hesla. Založila jsem si teda nový účet, ze kterého jsem se dnes odhlásila a když jsem se chtěla přihlásit VYSKOČILA MI TATÁŽ CHYBA!! Četla jsem si i celé podmínky od ig a nejsem si vědoma toho,že bych něco porušila. Pěkně mě s tím štvou. Na safari se přihlásit jde, přes data ne a na aplikaci taky ne. Help prosím.

Mne sa to iste stalo a teraz neviem mala som tam viac ako 3k fans .... a teraz co?? Pomocccc rychle mi niekto poradte prosiiim!!!😥

Vítej v klubu, řeším to od středy a nic nepomáhá. Reinstal ani restart telefonu nepomáhá, tovární nastavení taky ne. Přes data nic, i když se k účtu připojím z jiného telefonu, tak to nefunguje. Pořád to hází hlášku: u vaší žádosti došlo k problému. Psala jsem na podporu, poslali mi email s kódem a prosbou o ověření totožnosti pomocí fotky. Fotku jsem odeslala a teď už jenom čekám a pomalu ztrácím naděje...Ze všech ostatních zařízení a přes safari to funguje, ale aplikace mě prostě nikam nepustí :)))

Ahoj, podařilo se ti vyřešit tenhle problém? Jsem na tom stejně a nepomohlo mi ani tovární nastavení, děkuju

Tak hlásím, že ani email nepomohl, už nevím, co dál.

hm čau přátelé dopici me to taky prestalo fungovat

Jsem na tom stejně, stalo se mi to dnes

uz ti to ide? ako si to vyriesila?

Dnes ráno,jsem se odhlásila,jenže teď když se chci přihlásit na 1 ucet píše mi to chyba,jakákoliv učinná vec by mi pomohla :),

Stejny problem

Mam taky a hodne se bojim prosim pomoct

Tiež sa mi to stalo. Asi pred 20 minútami, dúfam že to čoskoro nabehne :)

Zdravím, už jsem v tomto klubu s vámi.. nevím co mám dělat

Dnes 13.3.2019 o 18.55 nastal ten istý problém ... Istagram nefunguje. A keď nahodím pihlasovacie meno a heslo píše -ľutujeme, vyskytol sa problém. Skúste znova. Jedná sa o bobilnú aplikáciu. V PC to zatiaľ ide ... je to asi problém celoeurópsky, píšu o tom aj na internete ... už má problém aj FACEBOOK !!!!

Mě se to taky stalo tak před půl hodinou.. Nejde se mi tam prostě přihlásit, pořád mě serou s tou jejich hláškou.. Fakt netuším co mám dělat, přes chrome to jde ale přes aplikaci a pc ne..

Mam stejny problem. Nic nepomaha- vypnuti, restartovani, prihlaseni atd. Jde ti to uz?

Nejde. Facebook (IG, WhatsApp) má celosvětový problém s výpadkem. Na down detector com je více.

Stalo sa mi to iste 😞😞

Mám stejný problém, ani na pc už mi to nefunguje. Nefunguje mi Instagram, Fb ani Messenger

Akurát sa mi stalo presne to isté, chcem sa prihlásiť a píše že došlo k chybe. Skúšal som cez wifi/dáta, resetoval som mobil a nič, asi treba iba počkať kým to napravia :/

Už víte, co s tím udělat? Stačí počkat?

Ahoj mám stejný problém už hodinu řeším to, že se nemohu přihlasit na svůj účet, až budete vědět víc nebo se vám podaří se přihlasit dejte prosím vědět.

Mě to taky nejde, myslíte, že to instagram nějak vyřeší ?

Vyřeší.

Nejde mi to tiež už asi 3 hodiny

Už asi 2 hodiny řeším ten samy problém. Nejdříve mi nesly přidávat stories ani fotky,odhlásil jsem se a už se nemohu přihlásit zpět. Nejdřív jsem myslel,ze je to novým telefonem,který ode dneska mám,ale asi to nemá souvislost. IG mám propojenej s FB,všechny hesla zadávám správně,ale Instagram píše “Je nám líto,ale došlo k problému,zkuste to znovu.”

Lidi mě se to stalo včera, a po jednom dni to zas naběhlo takže nice :)

Porad mi to pise kdyz se chci automaticky prihlasit ze doslo k chybe site a nepusti me to dal ,jde s tim neco delat?

Mám stejný problém, nelze se přihlásit. Zkoušela jsem odinstalovat aplikaci a vypnout wifi, problém přetrvává stále po tom výpadku. Jedině je možné "účet odebrat" a přihlásit se s heslem, jinak přednastaveně mi hlásí, že došlo k chybě sítě, navíc se nemohu i dostat do celé konverzace a časově to skáče.

Nejde mi prihlasit na ig ked zadam cislo ukaze pouzivatel neni aktivny a nikto ma tam nevie najst prosim poradte

přesně to se mi tam taky napsalo a vůbec nevím co mám dělat

Mám stejný problém.. Už dlouho mi nešlo přidat jiný účet a teď už ani prohlásit se v aplikaci na můj.. Už jsi to vyřešila?

Robí mi to iste už asi týždeň skúšala som všetko ako ste to vyriešili ? Ide Vám alebo ako ?

Už dva týždne mi to nefunguje pisal som na podporu nepomohli mi , aj som aktualizoval na novšiu verziu a stále to nejde

Nemůžu se připojit na linstagra

Nešla ti aplikácia ? A následne si sa odhlásil a teraz nejde prihlásiť ? Ani mne a taktiež nie vlastne všetky siete ako sú Messenger, fb, whatsup

Mam uplne stejny problem jako vy a stalo se mi to uz nekolikrat, vzdycky to treba po mesici nebo po dvouch slo prihlasit a za tu dobu jsem neprisla na to proc se to deje, kdyby jste nekdo vedel co s tom je napiste prosim, nechci cekat dalsi mesic nez mi to pujde

Stačí sa prihlásiť cez Google ale není to také isté je to menej kvalitné a tie storyes no hnus

Ahoj, taky mam problem a zaroven otazku na vas. Uz jste tento problem vyřešili, taktéž se mi jde prihlasit pres internet a pres jiny telefon, ale u me na telefonu na aplikaci to ukazuje jen u vaši zadosti doslo k chybe. Jsem fakt zdrcena, protoze uz to je vic jak rok co mi to nefunguje, cekala jsme ze to správí, ale nic. Tak se vas chci zeptat co jste udelali, pres data ki to také nejde. Dekuju

Ahoj, má někdo finální podobu výsledku nebo řešení, kdy se po tomhle problému obnovil účet? Od rána řeším tenhle problém. Díky za každý info

Ahoj, právě se mi to stalo taky.Když se chci přihlásit, píše mi to “Chyba, zkuste to o pár minut později”. Trvá to už pár hodin.Přihlášení přes notebook bez problému, ale aplikace v mobilu nefunguje, ani po odinstalování aplikace, restartování telefonu ani po zapnutí dat.

Teď se to stalo mě. Nemůžu se přihlásit v aplikaci na jeden účet ale na pc to jde. Neví někdo co s tím?

Ahoj, měl jsem nejspíš stejný problém jako vy ostatní, při pokusu o přihlášení mi to napsalo, ze někde nastala chyba. Mě se podařilo změnit heslo přes e-mail a hned mě to přihlásilo, ale jakmile se zase odhlasim a při přihlášení manuálně nenaklikam to změněné heslo, vyskočí mi tam, ze se zase někde stala chyba. V tu chvíli to furt načítá, ale nikdy se nenačte a nemůžu na nic klikat, jako by to zamrzlo ta aplikace. Když zastavím aplikaci a zase spustim, opět mi to umožní se zkusit přihlásit, ale jak jsem už psal, přihlásit se mi daří pouhým manualnim naťukáním hesla (společně s id).
Jestli vám to jde alespoň přes PC, doporucuju se podívat, který zařízení jsou na tom účtu připojeny a jestli tam jich je víc, tak je odhlašte, změňte si heslo a zkuste se přihlásit přes mobil.

Nejde se prihlasit

Ahoj, take se mi stalo neco podobneho. Nedavno jsem si ucet docasne deaktivovala. A po delsi dobe jsem se chtela prihlasit. Vubec mi to neslo. Pri prihlaseni se mi stale ukazovala chyba, ze je problem s prihlasenim. Take nepomohlo obnoveni hesla. Take jsem kontaktovala podporu, ale zadne odpovedi se mi nedostalo. Nakonec me napadlo zkusit vypnout wifi a prihlasit se na data a pote se mi uz podarilo se prihlasit :D

nejde se přihlasit hlasi chyba sitě

to s tím přepnutím na data pomohlo. Vyťukat běžný název a heslo. (šla jsem tentokrát přes meta manager u fb, kde mám připojen fb i inst - přihlašovací obrazovka na inst se pak objevila a tam jsem vyťukala) Zázrak

no já to nevím a taky to tam mám ale můžete tam zavolat telefoní číslo najdete na goglu guglu