» Poradna » Mobily

Instagram chyba

Ahoj, instagram mi od dnešního rána vyhazuje tabulku jak se mu zachce. Skáče neustále. Je v ní jaká si adresa typu: message:checkpoint_required"checkpoint url"Https/instagram.privaci/check/ptivaci flow.Dissmis, lock false/ flow render type 0.Neseetkal se stim někdo? Nepomáhá mi restart, změna hesla, nic, doufám že to je chyba aplikace..Díky

Odpovědi na otázku

A to ti dělá na mobilu nebo přes počítač?

Mobil..

Tak to zkus přes počítač. Ale mě to v mobilu normálně funguje.

Mám stejný problém a nevím co s tím.