» Poradna » Ostatní

instagram anketa nefunguje

mám takový problém. V Instagram stories nemám stále anketu, a už vůbec typy písmen a funkci gif. Anketu by měli mít už všichni, ale já ji tam nemám. Přitom se každý týden aktualizuje instagram. Dřív se mi do stories normálně přidávaly nové funkce, ale teď ne. Určitě to nedělá jen mě. Pár lidí si taky stěžuje. Podle mě je chyba v účtu, a ne v mobilu. Protože na jiném účtu se to normálně aktualizuje. Chtěl bych to vyřešit.Díky za odpověď.

Odpovědi na otázku

Tady to těžko pořešíš, nejde o vady OS a pod.Zřejmě to není k práci na pc, telefonu a pod potřebné. Měli by jste mít nápovědu a podporu.

Mám stejný problém. Mám dva účty a na tom druhém to jde. Na zahraničních fórech jsem narazil na lidi, co mají tentýž problém ale bez řešení. Na podporu jsem psal před měsícem, ale odpovědi jsem se nedočkal.Nevěřím, že to nejde vyřešit, pomozte někdo, pls...

přesně, musí to jít nějak vyřešit..

jistěže to jde vyřešit - ale ne tady, ale na podpoře.

Na jaké podpoře? A já tam zase nemám odpočet a nevím, co mám dělat, abych ho tam měla😔 a mám dva účty- na jednom mi jde a na druhém-osobním mi nejde😥Nemáte někdo nějakou radu? Byla bych vám moc vděčná

je to nějaká chyba. taky mi chyběla anketa, ale už jsem to vyřešil.tady máš návod:1/ Turn off your wifi/data and the poll sticker will be appear 2/ Turn on wifi/data, swipe right to recently sticker and you can use the poll :)navod: vypni data a wifi, zapni instagram, vyfot fotku na muj den...anketa se objeví...pridej fotku na muj den. zapni data/wifi a anketa ti tam zustane v záložce RECENT

Díky moc za radu.. No ale ikdyž jsem měl data a wifi vypnuté, tak se mi tam stejně nezobrazila. 😕

No a navíc tam nemám ani GIF..

Taky jsem na tom stejně nemám tam GIF ani tu poslední anketu jak moc nebo co to je :D

Návod funguje přítelkyně měla stejný problém a už je spokojena 😃

Nefunguje

Mně to nefunguje

Ahojky také mám takový problém také nemám na instagramu anketu a chtěla bych ji tam mít jenže nevim jak to vyřešit

Kdybyste to nějak vyřešila, tak napište...

Mne to vôbec nefunguje.. ani anketa, typy písmen.. nič 🤔

Tiež mi to nejde a na všetkých mojich účtoch ostatných mi to ide len na mojom osobnom nie 😐 ale nechcem si zakladať nový ucet a rada od pána čo tu napisal mi nefunguje 😅

Stále nemám na instagramu otázky a nevim co stim

Ani mne to nejde teda ankety a GIFS ale keď som si kúpil nový smartfón tak mi to ide

Já taky pořád nemám na instagramu otázky, ankety a jediné co tam mám je hudba... přitom mám instagram aktualizovaný a na jiných účtech mi to jde.. nevíte někdo co s tím?

Přesně, jsem na tom úplně stejně. Na YTB je několik návodu, ale nic mi z toho nefunguje.

Ahoj, já to vyřešil takto:https://www.youtube.com/watchPak dáš jen u těch samolepek co jsi použil nedávno, nedávné a tam je máš :)

Ahoj. Díky, ale ty máš asi iphone ne? Protože na android my to nefunguje.

*mi samozřejmě 🤣

Ano, iPhone.

Super, mám v plánu si kupovat iphone, tak jestli mi to bude fungovat, tak sláva 😄

Jakej mas iPhone nejde mito totiž

Super tento návod funguje

Tybrďo, taky mi nejdou ankety a ani otázky. Nahlásila jsem to a pořád nic zkoušela jsem různé návody ale nic mi nejde. Nevíte co s tím mám android takže návod podle toho videa mi nefunguje. Nevíte co s tím?

Mam řešení. Chce někdo vědět?

Určitě

Já bych chtěl poradit proč mi nejde odpočet🙏🏻

Mě zase nefunguje odpočet jak na to aby mi šel?

Ahojte mám podobný problém.... najnovšie pridal instagram “kvíz” ktorý, mi na mojom účte nejde spustiť. Chyba v mobile nebude pretože, na druhom úcte mi to funguje. Neviete niekto poradiť ako to vyriešiť? Za odpovede vopred ďakujem.