» Poradna » Web a internet

Instagram analýza

Zdravím,potřeboval bych poradit s jednou záludností. Vlastním účet s více sledujícími (v rámci tisíců) a potřebuji si udělat jednu analýzu k posledním několika fotkám kdo všechno "lajkuje", zda se vrací atd.. Pokud si otevřu svou poslední fotku, která má tisíc likes a rozkliknu si "Toto se líbí tomuto účtu a dalším 999" a kliknu si na to 999, tak se otevře malé okno, kde jsou vidět lajkující účty. Po minutovém scrollování se dostanu až k poslednímu účtu a poté, co označím vše a dám Ctrl+C, jdu do Excelu a tam dám volbu "Vložit jinak" a vyberu "Text". Místo ale očekávaných 3000 řádků (protože jeden účet má vždy 3 informace - jméno, popisek a volba Sledovat/Sleduji) dostanu řádků jen kolem 30ti. Ostatní jako by se ignorovalo.Jak mohu získat vše označené v tomto okně? Zkoušel jsem už cestu uložení webové stránky do pc a pak si to otevřít u sebe z disku, ale to bylo to malé okno, kde má být zobrazeno 1000 lajkovačů, úplně prázdné Nevíte, nesetkal jste se s tím někdo? Díky moc, H.

Odpovědi na otázku

prej facíka zlobila nějaká podvodná firma (nejspíš ruská / nebo cambrige anylca) co dávala falešný lajky. Copak nečtež živě? byla to jedna h lavních událostí tohoto roku. (ty falešný lajky)

Samozřejmě, že čtu zive.cz , ale ani by mě nenapadlo, že by to mohlo mít tuto spojitost - při kopírování již načetlého seznamu několik stovek účtů.. že by to bylo až takto přehnané?

já ale nechci abyste můj nick kopíroval někam do excelu.. už Vám žádnej lajk nedám.

Však Vás nikdo nenutí. Potřeboval bych vyřešit ale tento problém.. Nevíte si někdo rady?Díky moc