» Poradna » Web a internet

Instagram akcia zablokovana

Dobry den uz zopar krat sa mi stalo ze ked som chcel dat niekoho sledovat tak mi vybehlo "Akcia bola zablokovana" Nie pri kazdom pouzivatelovi sa mi to deje ale tak. Co to vlastne znamena a ci ste sa s tym niekto stretli?

Odpovědi na otázku

Mám taký istý problém :(

Múže to blokovat.Třeba v G+ má někdo napsáno Omezený přístup. Netuším zda omezeno věkem, nebo aby se nikdo na něj nelepil. Já v G+ takové ignoruji a když nepomůže tak zablokuji, co se jim ukáže nevím, neptal jsem se. Takových mám víc než kontaktů (do sta), beru jen latinku a azbuku.

http://jyxo.info/uploads/C8/c8aed40017a122... skusal som to najst ale nenasiel som to.... a co ma G+ spolocne s instagramom?

G+ je čí dítě, Facebok je dítě čí a kdo jsou jeho děti.Instagramů je více. ale mě nezajímá ani jedenNepíši minule že něco společného má, jen o možnostiPtejte se na to jinde, zkuste třeba na www.mujsoubor.cz, třeba budou mít pochopení pro hrající si děti místo nějaké záslužnější činnosti

Ako to vypnem abo co? Co ma gmail spolocne s instagramom?