» Poradna » Ostatní

Instagram- písmo

Dobrý večer, píšu ohledně instagramu. Když pošlu kamarádům fotku s písmem, jim se nezobrazí. Nemám to u všechn druhů psaní, zobrazují se jen některé styly. Nevím co s tim dělat. Když tam třeba něco nakraslím, tak to vidět jde. Víte si někdo rady ? :)

Odpovědi na otázku

Nesmysl. Pokud přímo do té fotografie přidáte v nějakém editoru text a uložíte, poté pošlete, není možnost, jak by text z obrázku mohl zmizet. Snad jen, že by se obrázek komprimoval a text nebyl čitelný, v tom případě je třeba přidávat text větším písmem.