» Poradna » Web a internet

Instagram - zmizení uživatele

Dobrý den, mám takový problém. Delší dobu mě sleduje na Instagramu kamarád, vše bylo v pořádku doteď. Nejde mi najít, jakoby mi zmizel z Instagramu, přitom instagram normálně má. On taky nemůže vyhledat mě. Ale moje kamarádka, která ho nesledovala, jeho profil normálně vyhledala. Já ne, jakoby mi opravdu zmizel a já jemu taky. Děkuji za všechny rady a tipy.PS: Neblokovali jsme si navzájem účty.

Odpovědi na otázku

Dobrý den stalo se mi to teď to samé ale řešení taky neznám a ani nikdo koho jsem se ptal.